Menü Kapat

Asya Temizlik Gebze Halı Yıkama olarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak halı yıkama çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Halılarınızı en son teknoloji makinelerde yıkama işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Halılarınız tertemiz olurken sizede halılarınızın keyfini sürmek kalıyor. Halı yıkama denilince Asya Temizlik halı yıkama doğru seçimdir.

Firmamız Kurumsal olarak;
Kocaeli Profesyonel Halı Yıkamacılar Derneği ve Türkiye Halı Yıkama Kalite Kulübü Üyesidir.

Asya Temizlik halı yıkama olarak müşteri memnuniyetine çok önem veriyoruz. Müşteri çözüm odaklı çalıştırdığımız Gebze Halı Yıkama firmamızda halılarınızı son teknoloji ürünlerle yıkıyor ve kurulama durulama işlemlerini de yine makinelerde yapıyoruz.

Halılarınız eski görüntüsüne kavuşurken sizde halılarınızın güzelliği karşısında keyifle seyretmiş oluyorsunuz. Asya Temizlik Gebze Halı Yıkama ile size halı yıkamada en iyi hizmeti ve desteği sağlıyoruz.

Sizde halılarınızın tüm toz ve kirleri içine hapsederek sağlıksız bir ortam oluşturmasını istemiyorsanız gebze halı yıkama olarak bırakın bu işi sizin için en iyi şekilde biz sağlayalım. Asya Temizlik Gebze Halı Yıkama, ile biz halılarınızda anti bakteriyel halı yıkama garantisi sunuyoruz.

Deneyin farkımızı sizde göreceksiniz. hijyenik temizliğin, ferah bir kokunun, uzun süreli temizliğin ve geç kirlenmenin garantisini veriyoruz.

Call Now Button