Menü Kapat

Leke Çıkarma İşlemi

Leke Çıkarma işlemi Asya Temizlik
Gebze Halı Yıkama gibi profesyonel firmaların çok sık karşılaştığı bir sorundur.
Müşterilerimizin “Temizlik ve Halı Yıkama” işindeki kalite  kriteri malesef bir takım yaptığı işi bilmeyen, insanların sağlığını ve halıların kullanım ömrünü önemsemeyen işletme sahipleri tarafından “ LEKE ÇIKARMAK” olarak lanse edilmiştir.

Leke Nedir?

Bir takım maddelerin genellikle sıvı hallerinin temas ettiği yüzeyde ki kalıntılarının, Renk Değişimi, Gölge veya farklı bir renk olarak görülmesine Leke Denir.

Lekeler çok çeşitli olmakla beraber Günlük hayatımızda kullandığımız Halılarımızın üzerinde oluşan lekeler genellikle Çay, Kahve, Yemek, Salça, Yağ, Meyve gibi günlük hayatımızda kullandığımız besinlerdir.

Lekeye Müdahale Nasıl yapılmalıdır?

Her ne lekesi olursa olsun Halılarınızda kalıcı hasarlar bırakmamak için evde oluşan lekeye ilk müdahale kesinlikle Havlu gibi Sıvı emici tekstil veya Kağıt Havlu gibi Kağıt bazlı ürünlerle Lekenin oluştuğu alana tampon yapmakla olmalıdır.
Çok miktarlarda dökülen sıvılar Sulu Elektrik Süpürgesi vasıtasıyla vakumlanabilir.

“Leke Olan bölge kesinlikle Çamaşır Deterjanı gibi kimyasallar vasıtasıyla silinmemelidir.”

Silme işlemi lekeli bölgedeki kalıntıları çıkardığından çok fazlasını halının iç kısmına itmekte ve bu ne yapılırsa yapılsın lekenin gölge şeklinde kalmasına neden olacak en büyük hata olarak görülmektedir.

Halı Yıkamada Leke ile Mücadele Nasıl Yapılır?
Gebze Halı Yıkama Leke Çıkarma

Gebze Halı Yıkama Olarak Bugüne kadar oluşan Lekelerin %99′luk kısmını yok etmemize rağmen,
Dünyaca ünlü ve Bir çok ülkede Zincirleri bulunan Uluslararası  Kuru temizleme Kuruluşuna üye firmalarının bile
“Çıkmayan Lekelerin Garantisi Yoktur”
dediği bu  kadar geniş kapsamlı bir sektör için biz kesinlikle  Hiçbir lekenin çıkacağına dair Garanti  Vermiyoruz.

 

Leke ile mücadele de insanların Malesef yapılan işi küçümsercesine
“Ben Yıkasam O Lekeleri Çıkarırdım.”
Serzenişini anlayışla Karşılıyor olsak da  insan sağlığı ve Halılarınızın kullanım ömrüne değer veren bir işletme olarak, Çamaşır temizliği için üretilmiş olan ve Sıcak su ile durulanmadığı takdirde 10’larca yıl Halılarınız içinde Reaksiyon göstermeye devam edecek kimyasalları malesef biz kullanamayız.
Bunun yanı sıra Leke çıkarma işlemi için kullandığımız 100’den fazla temizleyici ile Mükemmele en yakın sonuç aldığımızı ve elimizden gelen her şeyi yaptığımızı da siz değerli müşterilerimizin Bilgisine Arz ederiz.

Gebze Halı Yıkama Telefon

 

Call Now Button